| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 3.97 дюйм |
| Пикселҳо | 480×800 нуқта |
| Самти тамошо | IPS/Рохӣ |
| Минтақаи фаъол (AA) | 51.84×86.40 мм |
| Андозаи панел | 55.44×96.17×2.1 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 16.7M |
| Равшанӣ | 350 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | MIPI |
| Рақами PIN | 15 |
| IC-и ронанда | ST7701S |
| Навъи рӯшноӣ | 8 LED-и CHIP-WHITE |
| Шиддат | 2.7~3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
TFT040B029-A0 як модули намоиши TFT-LCD IPS бо андозаи 3.97 дюйм мебошад; қарори он 480 x 800 пиксел мебошад.
Модул интерфейси силсилавии MIPI DSI-ро (2 хат) дастгирӣ мекунад, ки он бо панели IPS муҷаҳҳаз шудааст, ки дорои бартариҳои кунҷи васеътари тамошои чап:85 / рост:85 / боло:85 / поён:85 дараҷа (маъмулӣ), таносуби контраст 800 (арзиши маъмулӣ), равшанӣ 350 cd/m² (арзиши маъмулӣ) ва панели сатҳи зидди дурахшон мебошад.
Ин дисплейи LCD-и MIPI бо андозаи 3.97 дюйм дар ҳолати портретӣ кор мекунад; он дорои IC-и драйвери ST7701S дар модул мебошад, ки шиддати таъминоти интерфейс аз 2.7V то 3.3V мебошад.
Панел дорои доираи васеи дурнамоҳо, рангҳои дурахшон ва тасвирҳои баландсифат бо табиати серғизо мебошад.
Он барои таҷҳизоти саноатии хурд, системаҳои назорати бехатарӣ, дастгоҳҳои дастӣ, сабткунандагони ронандагӣ ва дигар замимаҳои маҳсулот хеле мувофиқ аст.
Ин модули TFT метавонад дар ҳарорати аз -20℃ то +70℃ кор кунад; ҳарорати нигоҳдории он аз -30℃ то +80℃ аст.