| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 7.0 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 800×480 |
| Самти тамошо | IPS/Рохӣ |
| Минтақаи фаъол (AA) | 153.84×85.632 мм |
| Андозаи панел | 164.90×100×3.5 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 16.7 М |
| Равшанӣ | 350 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | RGB-и параллелии 8-битӣ |
| Рақами PIN | 15 |
| IC-и ронанда | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Навъи рӯшноӣ | 27 LED-и САФЕД |
| Шиддат | 3.0~3.6 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A як модули дисплейи TFT-LCD бо андозаи 7 дюйм бо қарори 800 × 480 пиксел мебошад. Панел дорои андозаи модули паймон 164.90 × 100 × 3.5 мм ва андозаи минтақаи фаъол (AA) 153.84 × 85.632 мм мебошад. Он дар ҳолати муқаррарии сафед бо интерфейси RGB кор мекунад ва бо кафолати 12-моҳа, ки ҳамчун таъминоти мустақими корхона дастрас аст, таъмин карда мешавад.