| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 3.97 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 320×480 |
| Самти тамошо | IPS/Рохӣ |
| Минтақаи фаъол (AA) | 55.68×83.52 мм |
| Андозаи панел | 60×92.25×2.2 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 16.7M |
| Равшанӣ | 400 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | MCU |
| Рақами PIN | 15 |
| IC-и ронанда | ILI9488 |
| Навъи рӯшноӣ | 8 LED-и CHIP-WHITE |
| Шиддат | 2.7~3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
TFT398B008 як модули TFT LCD бо андозаи 3.98 дюйм бо панели IPS мебошад. Ин модул бо IC драйвери ILI9488 сохта шудааст, ки интерфейси MCU-ро дастгирӣ мекунад.
Ин дисплейи портретӣ дорои қарори 320 × 480 нуқта ва равшании 400 cd/m² (арзиши маъмулӣ) ва контрасти 1200 (арзиши маъмулӣ) мебошад.
Панели IPS дорои бартарии кунҷҳои васеи тамошои чап:89 / рост:89 / боло:89 / поён:89 дараҷа (маъмулӣ) мебошад.
Панел дорои доираи васеи дурнамоҳо, рангҳои дурахшон ва тасвирҳои баландсифат бо табиати серғизо мебошад.
Он барои барномаҳо ба монанди асбобҳои тиббӣ, дастгоҳҳои дастӣ ва системаи назорати амният хеле мувофиқ аст.
Ҳарорати кори ин модул аз -20 ℃ то 70 ℃ ва ҳарорати нигоҳдорӣ аз -30 ℃ то 80 ℃ аст.