| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 7.0 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 800×480 |
| Самти тамошо | IPS/Рохӣ |
| Минтақаи фаъол (AA) | 153.84×85.632 мм |
| Андозаи панел | 164.90×100×3.5 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 16.7 М |
| Равшанӣ | 350 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | RGB-и параллелии 8-битӣ |
| Рақами PIN | 15 |
| IC-и ронанда | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Навъи рӯшноӣ | 27 LED-и САФЕД |
| Шиддат | 3.0~3.6 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A модули TFT-LCD-и 7-дюймаи баландсифат бо қарори WVGA (800 × 480 пиксел) мебошад. Ин дисплейи саноатӣ равшании аълои визуалиро бо технологияи пешрафтаи сенсории иқтидор муттаҳид мекунад ва барои барномаҳои дарунсохт иҷрои аълоро таъмин мекунад.
Хусусиятҳои техникӣ: