| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 1.65 дюйм |
| Пикселҳо | 142 x 428 нуқта |
| Самти тамошо | IPS/Рохӣ |
| Минтақаи фаъол (AA) | 13.16 x 39.68 мм |
| Андозаи панел | 16.3 x 44.96 x 2.23 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 65 ҳазор |
| Равшанӣ | 350 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | SPI/MCU 4 Хаттӣ |
| Рақами PIN | 13 |
| IC-и ронанда | NV3007 |
| Навъи рӯшноӣ | 3 LED-и сафед |
| Шиддат | 2.5~3.3 В |
| Вазн | 1.1 |
| Ҳарорати корӣ | -20 ~ +60 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 як модули 1.65-дюймаи IPS TFT-LCD мебошад, ки қарори 142×428 пикселро таъмин мекунад. Бо технологияи IPS (In-Plane Switching) кунҷҳои тамошои васеъ, он кунҷҳои тамошои 80° (L/R/U/D)-ро бо тасвирҳои дурахшон ва дақиқи ранг таъмин мекунад.
Ин дисплей бо дастгирии интерфейсҳои SPI, MCU ва RGB, ҳамгироии чандири системаро имконпазир месозад. Равшании баланди он 350 cd/m² намоёнии беҳтаринро дар муҳитҳои равшан таъмин мекунад, дар ҳоле ки IC-и пешрафтаи драйвери NV3007 кори самаранокро кафолат медиҳад.
Мушаххасоти асосӣ:
Таносуби контраст: 1000: 1
Таносуби ҷанбаҳо: 3:4 (маъмулӣ)
VDD аналогӣ: 2.5V - 3.3V (Намуди 2.8V)
Ҳарорати корӣ: -20°C то +60°C
Ҳарорати нигоҳдорӣ: -30°C то +80°C
Доираи васеи намоиш: аз ҷумла OLED-и монохромӣ, TFT, CTP;
Ҳалли намоиш: Аз ҷумла асбобҳои истеҳсолкунанда, FPC-и фармоишӣ, равшанӣ ва андоза; Дастгирии техникӣ ва тарроҳӣ
С: 1. Оё ман метавонам фармоиши намунавӣ гирам?
А: Бале, мо фармоиши намунаро барои санҷиш ва санҷиши сифат истиқбол мекунем.
С: 2. Мӯҳлати пешбарии намуна чанд аст?
A: Намунаи ҷорӣ ба 1-3 рӯз ниёз дорад, намунаи фармоишӣ ба 15-20 рӯз ниёз дорад.
С: 3. Оё шумо ягон маҳдудияти MOQ доред?
A: MOQ-и мо 1 дона аст.
С: 4. Мӯҳлати кафолат чанд аст?
A: 12 моҳ.
С: 5. Шумо аксар вақт барои фиристодани намунаҳо аз кадом экспресс истифода мебаред?
A: Мо одатан намунаҳоро тавассути DHL, UPS, FedEx ё SF мефиристем. Одатан, расидани он 5-7 рӯзро дар бар мегирад.
С: 6. Мӯҳлати пардохти қобили қабули шумо чист?
A: Мӯҳлати пардохти мо одатан T/T аст. Дигаронро метавон гуфтушунид кард.