| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 1.28 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 240×240 |
| Самти тамошо | IPS/Рохӣ |
| Минтақаи фаъол (AA) | 32.4×32.4 мм |
| Андозаи панел | 35.6×38.1×1.6 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 65 ҳазор |
| Равшанӣ | 350 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| Рақами PIN | 12 |
| IC-и ронанда | GC9A01 |
| Навъи рӯшноӣ | 1 LED-и CHIP-WHITE |
| Шиддат | 2.5~3.3 В |
| Вазн | 1.2 г |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12 як экрани IPS TFT-LCD бо диаметри 1.28 дюйм бо қарори 240x240 пиксел мебошад.
Ин дисплейи мудаввари TFT аз панели IPS TFT-LCD иборат аст, ки бо IC драйвери GC9A01 сохта шудааст ва метавонад тавассути интерфейси SPI муошират кунад.
N128-2424THWIG04-H12 панели IPS (Гузариш дар сатҳи ҳамвор) мебошад, ки бартарии контрасти баландтар, пасзаминаи сиёҳи воқеӣ ҳангоми хомӯш будани дисплей ё пиксел ва кунҷи васеътари тамошои чап:85 / рост:85 / боло:85 / поён:85 дараҷа (маъмулӣ), таносуби контраст 1,100:1 (арзиши маъмулӣ), равшанӣ 350 cd/m²-ро дорад.
Шиддати таъминоти барқи LCM аз 2.5V то 3.3V аст, ки арзиши маъмулии он 2.8V аст.
Модули намоиш барои дастгоҳҳои паймон, дастгоҳҳои пӯшидашаванда, маҳсулоти автоматикунонии хона, маҳсулоти сафед, системаҳои видеоӣ ва ғайра мувофиқ аст.
Он метавонад дар ҳарорати аз -20 то +70 дараҷа ва дар ҳарорати нигоҳдорӣ аз -30 то +80 дараҷа кор кунад.