| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 1.47 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 172×320 |
| Самти тамошо | IPS/Рохӣ |
| Минтақаи фаъол (AA) | 17.65 x 32.83 мм |
| Андозаи панел | 19.75 x 36.86 x1.56 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 65 ҳазор |
| Равшанӣ | 350 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | QSP/MCU |
| Рақами PIN | 8 |
| IC-и ронанда | GC9307 |
| Навъи рӯшноӣ | 3 LED-и сафед |
| Шиддат | -0.3~4.6 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 як модули 1.47-дюймаи IPS TFT-LCD мебошад, ки дорои қарори баланди 172x320 пиксел мебошад. Бо технологияи IPS (In-Plane Switching) бо кунҷҳои васеи тамошо муҷаҳҳаз шудааст ва тасвирҳои якхела ва баландсифатро бо рангҳои дурахшон, сер ва табиӣ дар кунҷҳои тамошои 80 дараҷа (чап/рост/боло/поён) таъмин мекунад.
Ин дисплей интерфейсҳои гуногун, аз ҷумла SPI-ро барои ҳамгироии чандири система дастгирӣ мекунад. Равшании баланди он 350 cd/m² ҳатто дар нури дурахшони атроф намоёнии аълоро таъмин мекунад. Иҷрои кор аз ҷониби микросхемаи пешрафтаи драйвери GC9307, ки кори ҳамвор ва самаранокро таъмин мекунад, таъмин карда мешавад.
Мушаххасоти асосӣ:
Таносуби контраст: 1500:1
Таносуби ҷанбаҳо: 3:4 (маъмулӣ)
Шиддати таъминоти аналогӣ: -0.3V то 4.6V (2.8V маъмулӣ)
Ҳарорати корӣ: -20°C то +70°C
Ҳарорати нигоҳдорӣ: -30°C то +80°C