| Навъи намоиш | OLED |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 1.30 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 64×128 |
| Реҷаи намоиш | Матритсаи ғайрифаъол |
| Минтақаи фаъол (AA) | 14.7×29.42 мм |
| Андозаи панел | 17.1×35.8×1.43 мм |
| Ранг | Сафед/Кабуд |
| Равшанӣ | 100 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Усули ронандагӣ | Таъминоти беруна |
| Интерфейс | SPI I²C/4-симӣ |
| вазифа | 1/128 |
| Рақами PIN | 13 |
| IC-и ронанда | SSD1312 |
| Шиддат | 1.65-3.5 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -40 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -40 ~ +85°C |
Муаррифии X130-6428TSWWG01-H13 - дисплейи графикии OLED-и 1.30-дюймаи баландсифат бо сохтори COG, ки бо қарори 64×128 пиксел тасвирҳои равшанро пешниҳод мекунад.
Ин модули OLED, ки барои ҳамгироии паймон тарҳрезӣ шудааст, дорои профили ултра тунук бо андозаҳои контурии 17.1×35.8×1.43 мм ва андозаи минтақаи фаъол (AA) 14.7×29.42 мм мебошад. Бо истифода аз IC-и дарунсохти контроллери SSD1312, он пайвасти чандирро бо дастгирии ҳам интерфейсҳои SPI 4-симӣ ва ҳам I²C пешниҳод мекунад. Модул бо шиддати таъминоти мантиқии 3В (маъмулӣ) ва шиддати таъминоти дисплейи 12В бо давраи кори ронандагии 1/128 кор мекунад.
X130-6428TSWWG01-H13, ки сохтори сабук, самаранокии энергетикӣ ва шакли зеборо дар бар мегирад, барои доираи васеи барномаҳо, аз ҷумла дастгоҳҳои ченкунӣ, техникаи маишӣ, системаҳои POS-и молиявӣ, асбобҳои дастӣ, технологияи интеллектуалӣ, дисплейҳои автомобилӣ ва таҷҳизоти тиббӣ беҳтарин аст.
Ин модули OLED, ки барои эътимоднокӣ тарҳрезӣ шудааст, дар ҳарорати аз -40°C то +70°C бефосила кор мекунад ва метавонад ба шароити нигоҳдорӣ аз -40°C то +85°C тоб оварад ва кори устуворро дар муҳитҳои душвор таъмин намояд.
Чаро X130-6428TSWWG01-H13-ро интихоб кунед?
Компакт ва баландсифат: Барои тарҳҳои фазоӣ маҳдуд, ки тасвирҳои тезро талаб мекунанд, беҳтарин аст.
Иҷрои устувор: Барои тоб овардан дар шароити шадид сохта шудааст.
Доираи васеи истифода: барои истифодаи саноатӣ, истеъмолӣ ва тиббӣ мувофиқ аст.
Бо дурахши аъло, тарҳи зебо ва технологияи пешрафтаи OLED, X130-6428TSWWG01-H13 ба тарроҳон ва таҳиягарон имкон медиҳад, ки роҳҳои ҳалли инноватсионӣ бо таъсири визуалии истисноӣ эҷод кунанд.
Ояндаи технологияи намоишро эҳсос кунед - модулҳои OLED-и моро интихоб кунед ва ғояҳои худро бо равшанӣ ва эътимоднокии беҳамто амалӣ намоед.
1. Тунук - ба равшании қафо ниёз надорад, худкор нур мепошад;
2. Кунҷи васеи тамошо: дараҷаи озод;
3. Равшании баланд: 160 cd/m²;
4. Таносуби баланди контраст (ҳуҷраи торик): 10000:1;
5. Суръати баланди вокуниш (<2μS);
6. Ҳарорати васеъи корӣ;
7. Масрафи камтари нерӯи барқ.
Муаррифии навтарин навоварии мо: экрани хурди модули намоиши OLED бо андозаи 1.30 дюйм. Ин экрани фишурда ва бо қарори баланд барои таъмини таҷрибаи визуалии аъло барои барномаҳои гуногун тарҳрезӣ шудааст.
Андозаи экрани ин модули намоиши OLED ҳамагӣ 1.30 дюйм аст. Гарчанде ки андоза хурд аст, ба сифат тамоман таъсир намерасонад. Бо қарори 64 x 128 нуқта, он тасвирҳои равшан ва рангҳои дурахшонро пешниҳод мекунад, ки онро барои ҳама гуна лоиҳае, ки намоиши ҷолиби визуалӣ талаб мекунад, комил мегардонад.
Технологияи OLED, ки дар ин модул истифода мешавад, контрасти баландро таъмин мекунад, ки дар натиҷа сиёҳии амиқ ва сафедии равшан ба вуҷуд меояд, ки боиси такрори аҷиби рангҳо ва равшании беҳтар мегардад. Новобаста аз он ки шумо дастгоҳи пӯшидашаванда ё дисплейи иттилоотии паймонро тарҳрезӣ мекунед, ин экран таҷрибаи тамошои аълоро фароҳам меорад.
Яке аз бартариҳои асосии дисплейҳои OLED чандирии онҳост ва ин модул низ истисно нест. Тарҳи тунук ва сабуки он онро ба омилҳои гуногуни шакл хеле мутобиқшаванда мегардонад ва имкон медиҳад, ки ба маҳсулоти шумо ҳамгироии бефосила анҷом дода шавад. Новобаста аз он ки ба шумо экран барои дастгоҳи мобилӣ, соати интеллектуалӣ ё ҳатто асбоби тиббӣ лозим аст, ин модули дисплейи OLED ба ин талабот комилан мувофиқат мекунад.
Илова бар тасвирҳои аъло ва чандирӣ, модул кунҷи васеи тамошоро пешниҳод мекунад, ки кафолат медиҳад, ки ҳангоми дидан аз кунҷҳои гуногун намоиш тез ва равшан боқӣ мемонад. Ин хусусият махсусан барои барномаҳое, ки корбарони сершумор доранд ё вақте ки намоёнӣ аз ҳама кунҷҳо муҳим аст, муҳим аст.
Илова бар ин, ин модули намоиши OLED пойдору устувор аст. Бо истеъмоли ками нерӯи барқ ва устувории баланди худ, он барои мӯҳлати хизмати дароз тарҳрезӣ шудааст, ки онро барои лоиҳаҳое, ки кори доимиро талаб мекунанд, мувофиқ мегардонад.
Хулоса, экрани хурди модули намоиши OLED-и мо бо андозаи 1.30 дюйм сифати таъсирбахши визуалӣ, чандирӣ ва устувориро муттаҳид мекунад, ки онро барои барномаҳои гуногун беҳтарин мегардонад. Андозаи паймон ва қарори баланди он ҳар гуна лоиҳаро беҳтар мекунад, дар ҳоле ки кунҷи васеи тамошобин намоиши аълоро таъмин мекунад. Намоёнӣ аз нуқтаи назари гуногун. Намоишҳои маҳсулоти худро бо технологияи муосири OLED-и мо навсозӣ кунед ва корбарони худро бо визуалҳои аҷиб мафтун кунед.