| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 2.79 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 142x428 |
| Самти тамошо | SPI/Роӣ |
| Минтақаи фаъол (AA) | 21.28 x 64.14 |
| Андозаи панел | 24.38 x 69.43 x 2.15 |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 262 ҳазор |
| Равшанӣ | 350 |
| Интерфейс | SPI/MCU |
| Рақами PIN | 10 |
| IC-и ронанда | NV3007 |
| Навъи рӯшноӣ | |
| Шиддат | -0.3~4.6 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +85 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -40~ +90°C |
N279-1428KIWIG01-C10 як IPS TFT-LCD бо андозаи 2.79 дюйм бо қарори 142x428 пиксел мебошад. Он интерфейсҳои гуногунро, аз қабили SPI, MCU ва RGB, дастгирӣ мекунад ва барои ҳамгироии бефосила ба ҳама гуна лоиҳа чандирӣ фароҳам меорад. Равшании дисплейи 350 cd/m² ҳатто дар шароити равшании дурахшон тасвирҳои равшан ва ҷолибро таъмин мекунад. Монитор барои таъмини кори ҳамвор ва самаранок аз микросхемаи пешрафтаи драйвери NV3007 истифода мебарад.
N279-1428KIWIG01-C10 технологияи IPS (Гузариш дар ҳамворӣ)-и кунҷҳои васеъро истифода мебарад. Диапазони тамошо чап: 85/рост: 85/боло: 85/поён: 85 дараҷа. Таносуби контраст 1300:1 ва таносуби паҳлӯ 3:4 (арзиши маъмулӣ). Шиддати таъминот барои аналогӣ аз 1.65V то 3.3V аст (арзиши маъмулӣ 2.8V аст). Панели IPS дорои доираи васеи кунҷҳои тамошо, рангҳои дурахшон ва тасвирҳои баландсифат мебошад, ки сер ва табиӣ мебошанд. Ин модули TFT-LCD метавонад дар ҳарорати аз -40℃ то +85℃ кор кунад ва ҳарорати нигоҳдории он аз -40℃ то +85℃ аст.
Доираи васеи намоиш: аз ҷумла OLED-и монохромӣ, TFT, CTP;
Ҳалли намоиш: Аз ҷумла асбобҳои истеҳсолкунанда, FPC-и фармоишӣ, равшанӣ ва андоза; Дастгирии техникӣ ва тарроҳӣ
С: 1. Оё ман метавонам фармоиши намунавӣ гирам?
А: Бале, мо фармоиши намунаро барои санҷиш ва санҷиши сифат истиқбол мекунем.
С: 2. Мӯҳлати пешбарии намуна чанд аст?
A: Намунаи ҷорӣ ба 1-3 рӯз ниёз дорад, намунаи фармоишӣ ба 15-20 рӯз ниёз дорад.
С: 3. Оё шумо ягон маҳдудияти MOQ доред?
A: MOQ-и мо 1 дона аст.
С: 4. Мӯҳлати кафолат чанд аст?
A: 12 моҳ.
С: 5. Шумо аксар вақт барои фиристодани намунаҳо аз кадом экспресс истифода мебаред?
A: Мо одатан намунаҳоро тавассути DHL, UPS, FedEx ё SF мефиристем. Одатан, расидани он 5-7 рӯзро дар бар мегирад.
С: 6. Мӯҳлати пардохти қобили қабули шумо чист?
A: Мӯҳлати пардохти мо одатан T/T аст. Дигаронро метавон гуфтушунид кард.