| Навъи намоиш | OLED |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 2.70 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 128×64 |
| Реҷаи намоиш | Матритсаи ғайрифаъол |
| Минтақаи фаъол (AA) | 61.41×30.69 мм |
| Андозаи панел | 73×40.24×2.0 мм |
| Ранг | Сафед/Кабуд/Зард |
| Равшанӣ | 50 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Усули ронандагӣ | Таъминоти беруна |
| Интерфейс | SPI-и параллелӣ/I²C/4-симӣ |
| вазифа | 1/64 |
| Рақами PIN | 30 |
| IC-и ронанда | SSD1327 |
| Шиддат | 1.65-3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -40 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -40 ~ +85°C |
X270-2864ASWHG03-C30 дисплейи OLED-и графикии 2.70 дюймаи COG бо қарори 128x64 пиксел мебошад. Ин модули дисплейи OLED андозаи контурии 73×40.24×2.0 мм ва андозаи AA 61.41×30.69 мм дорад.
Ин модул бо микросхемаи контроллери SSD1327 дарунсохт аст; онро интерфейсҳои мувозӣ, 4-хатии SPI ва I²C дастгирӣ кардан мумкин аст; шиддати таъминоти мантиқ 3.0V (арзиши маъмулӣ), 1/64 вазифаи ронандагӣ аст.
X270-2864ASWHG03-C30 дисплейи OLED бо сохтори COG мебошад, ки ин модули OLED барои барномаҳои хонагии интеллектуалӣ, асбобҳои дастӣ, дастгоҳҳои технологӣ, автомобилсозӣ, асбобҳои тиббӣ ва ғайра мувофиқ аст.
Модули OLED метавонад дар ҳарорати аз -40℃ то +70℃ кор кунад; ҳарорати нигоҳдории он аз -40℃ то +85℃ аст.
1. Тунук - ба равшании қафо ниёз надорад, худкор нур мепошад;
2. Кунҷи васеи тамошо: дараҷаи озод;
3. Равшании баланд: 80 cd/m²;
4. Таносуби баланди контраст (ҳуҷраи торик): 2000:1;
5. Суръати баланди вокуниш (<2μS);
6. Ҳарорати васеъи корӣ;
7. Масрафи камтари нерӯи барқ.
Модули намоиши OLED бо матрицаи нуқтавии 2.70 дюймаи 128x64! Ин экрани муосир самаранокии беҳамто ва хусусиятҳои инноватсионӣ пешниҳод мекунад.
Омили шакли 2.70-дюйма, ки бо дарназардошти самаранокии фазо тарҳрезӣ шудааст, имкон медиҳад, ки ба дастгоҳҳои паймон ҳамгироии бефосила анҷом дода шавад ва ҳамзамон дақиқии визуалии истисноиро нигоҳ дорад. Зичии пикселии 128x64 тасвирҳои тез ва пешниҳоди мундариҷаи хондашавандаро кафолат медиҳад ва муоширати корбарро тавассути возеҳии графикии олӣ беҳтар мекунад.
Бо истифода аз технологияи OLED-и насли оянда, ин модул ба параметрҳои истисноии визуалӣ, аз ҷумла таносуби беохири контраст, такрори воқеии ранг ва кунҷҳои тамошои ултра васеъи 170° ноил мегардад. Сохтори худнуркунандаи пиксел сатҳи комили сиёҳ ва кам кардани истеъмоли энергияро дар муқоиса бо ҳалли анъанавии LCD имкон медиҳад.
Ин ҳалли бисёрҷонибаи OLED бо қарори 128x64 технологияи дисплейи паймонро аз нав муайян мекунад ва тарҳи эргономикиро бо бартарии муҳандисӣ муттаҳид мекунад. Меъмории мутобиқшавандаи он таҳияи нармафзори фармоишӣ ва конфигуратсияҳои равшании рӯшноиро дастгирӣ мекунад, ки онро барои прототипсозии электроникаи маишӣ ва ҳамгироии маҳсулоти тиҷоратӣ баробар мувофиқ мегардонад. Бо навовариҳои олии OLED-и мо муоширати визуалии сатҳи ояндаро қабул кунед.