| Навъи намоиш | OLED |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 1.32 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 128×96 |
| Реҷаи намоиш | Матритсаи ғайрифаъол |
| Минтақаи фаъол (AA) | 26.86×20.14 мм |
| Андозаи панел | 32.5×29.2×1.61 мм |
| Ранг | Сафед |
| Равшанӣ | 80 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Усули ронандагӣ | Таъминоти беруна |
| Интерфейс | SPI-и параллелӣ/I²C/4-симӣ |
| вазифа | 1/96 |
| Рақами PIN | 25 |
| IC-и ронанда | SSD1327 |
| Шиддат | 1.65-3.5 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -40 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -40 ~ +85°C |
Муаррифии модули намоиши OLED бо сохтори пешрафтаи COG N132-2896GSWHG01-H25, ки тарҳи сабук, истеъмоли ками энергия ва профили ултра тунукро муттаҳид мекунад. Андозаи дисплей 1,32 дюйм буда, қарори пикселии 128×96 нуқта дорад, ки барои барномаҳои гуногун тасвирҳои равшанро фароҳам меорад. Модул андозаи компакти 32,5×29,2×1,61 мм дорад, ки онро барои таҷҳизоте, ки фазои маҳдуд доранд, беҳтарин мегардонад.
Яке аз хусусиятҳои барҷастаи ин модули OLED равшании аълои он аст. Равшании ҳадди ақали дисплей 100 cd/m² аст, ки ҳатто дар муҳитҳои равшан намоёнии аълоро таъмин мекунад. Новобаста аз он ки шумо онро барои таҷҳизоти асбобҳо, барномаҳои хонагӣ, POS-и молиявӣ, асбобҳои дастӣ, таҷҳизоти технологӣ, асбобҳои тиббӣ ва ғайра истифода мебаред, модул интерфейси равшан ва равшани корбарро таъмин мекунад.
N132-2896GSWHG01-H25 барои кор дар шароити гуногун тарҳрезӣ шудааст ва дар диапазони ҳарорати аз -40°C то +70°C беайб кор мекунад. Илова бар ин, диапазони ҳарорати нигоҳдории он аз -40℃ то +85℃ аст, ки ҳатто дар муҳитҳои шадид кори боэътимодро таъмин мекунад. Ин онро барои барномаҳое мувофиқ мегардонад, ки ба устуворӣ ва устуворӣ ниёз доранд ва ба шумо оромии хотир медиҳад, ки таҷҳизоти шумо дар ҳама гуна шароит боэътимод кор хоҳад кард.
①Тунук - ба равшании пасӣ ниёз надорад, худ аз худ нур мепошад;
②Кунҷи тамошои васеъ: дараҷаи озод;
③Равшании баланд: 100 cd/m²;
④Таносуби контрасти баланд (ҳуҷраи торик): 10000:1;
⑤Суръати баланди посух (<2μS);
⑥Ҳарорати васеъи корӣ
⑦Истеъмоли камтари нерӯи барқ;