| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 4.30 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 480×272 |
| Самти тамошо | IPS/Рохӣ |
| Минтақаи фаъол (AA) | 95.04×53.86 мм |
| Андозаи панел | 67.30×105.6×3.0 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 262 ҳазор |
| Равшанӣ | 300 cd/м² |
| Интерфейс | RGB |
| Рақами PIN | 15 |
| IC-и ронанда | NV3047 |
| Навъи рӯшноӣ | 7 LED-и CHIP-WHITE |
| Шиддат | 3.0~3.6 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A як дисплейи 4.3 дюймаи IPS TFT-LCD бо модули намоиши LCD бо кунҷи тамошои васеъ, бо қарори экрани пурраи рангаи 480x272, драйвери IC-и дарунсохт NV3047 ва дастгирии интерфейси RGB 24bit мебошад.
Ин модули TFT IPS дорои равшании 300 cd/m² (арзиши маъмулӣ), таносуби паҳлӯии экран 16:9, контрасти 1000 (арзиши маъмулӣ) ва шишаи ҷилодор мебошад.
043B113C-07A технологияи панели IPS (Гузариш дар ҳамворӣ)-ро бо кунҷи васеътарини тамошо қабул мекунад ва диапазони тамошои он аз чап: 85/рост: 85/боло: 85/поён: 85 дараҷа иборат аст.
Панели IPS дорои кунҷи тамошои васеъ, рангҳои дурахшон ва тасвирҳои баландсифати серғизо ва табиӣ мебошад.
Ҳарорати кории модул аз -20 ℃ то +70 ℃ ва ҳарорати нигоҳдорӣ аз -30 ℃ то +80 ℃ аст.