| Навъи намоиш | OLED |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 1.54 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 64×128 |
| Реҷаи намоиш | Матритсаи ғайрифаъол |
| Минтақаи фаъол (AA) | 17.51×35.04 мм |
| Андозаи панел | 21.51×42.54×1.45 мм |
| Ранг | Сафед |
| Равшанӣ | 70 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Усули ронандагӣ | Таъминоти беруна |
| Интерфейс | SPI I²C/4-симӣ |
| вазифа | 1/64 |
| Рақами PIN | 13 |
| IC-и ронанда | SSD1317 |
| Шиддат | 1.65-3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -40 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -40 ~ +85°C |
Модули намоиши графикии OLED-и X154-6428TSWXG01-H13 1.54 дюйм
Хусусиятҳои техникӣ:
Хусусиятҳои асосӣ:
Барномаҳо:
Бартариҳои иҷроиш:
Модули OLED-и X154-6428TSWXG01-H13-и мо инҳоро пешниҳод мекунад:
Чаро ин модулро интихоб кунед?
Муҳандисон ва тарроҳон ин дисплейи OLED-ро барои он интихоб мекунанд:
1. Тунук - ба равшании қафо ниёз надорад, худкор нур мепошад;
2. Кунҷи васеи тамошо: дараҷаи озод;
3. Равшании баланд: 95 cd/m²;
4. Таносуби баланди контраст (ҳуҷраи торик): 10000:1;
5. Суръати баланди вокуниш (<2μS);
6. Ҳарорати васеъи корӣ;
7. Масрафи камтари нерӯи барқ.