| Навъи намоиш | OLED |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 1.92 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 128×160 |
| Реҷаи намоиш | Матритсаи ғайрифаъол |
| Минтақаи фаъол (AA) | 28.908×39.34 мм |
| Андозаи панел | 34.5×48.8×1.4 мм |
| Ранг | Сафед |
| Равшанӣ | 80 cd/м² |
| Усули ронандагӣ | Таъминоти беруна |
| Интерфейс | SPI-и параллелӣ/I²C/4-симӣ |
| вазифа | 1/128 |
| Рақами PIN | 31 |
| IC-и ронанда | CH1127 |
| Шиддат | 1.65-3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -40 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -40 ~ +85°C |
X192-2860KSWDG02-C31 як модули дисплейи графикии OLED-и COG бо андозаи 1.92 дюйм бо қарори 160 × 128 пиксел мебошад.
Ин модул дорои андозаҳои контурии паймон бо андозаи 34.5 × 48.8 × 1.4 мм ва андозаи минтақаи фаъол (AA) бо андозаи 28.908 × 39.34 мм мебошад. Он микросхемаи контроллери CH1127-ро муттаҳид мекунад, ки интерфейсҳои параллелӣ, I²C ва интерфейсҳои силсилавии 4-симии SPI-ро барои пайвасти чандир дастгирӣ мекунад.
Бо шиддати таъминоти мантиқии 3V ва шиддати таъминоти дисплейи 12V, ин модули OLED барои доираи васеи барномаҳо, аз ҷумла:
1. Тунук - ба равшании қафо ниёз надорад, худкор нур мепошад;
2. Кунҷи васеи тамошо: дараҷаи озод;
3. Равшании баланд: 270 cd/m²;
4. Таносуби баланди контраст (ҳуҷраи торик): 2000:1;
5. Суръати баланди вокуниш (<2μS);
6. Ҳарорати васеъи корӣ;
7. Масрафи камтари нерӯи барқ.
Муаррифии навтарин навоварии мо, экрани модули намоиши OLED бо андозаи 1.92 дюймаи 128x160 нуқтаӣ. Андозаи паймон ва қарори баланди ин модули намоиши пешрафта онро барои як қатор дастгоҳҳои электронӣ интихоби беҳтарин мегардонад.
Модули намоиши OLED бо андозаи ҳамагӣ 1.92 дюйм тарҳрезӣ шудааст, ки ба дастгоҳҳои сайёр, соатҳои интеллектуалӣ, трекерҳои фитнес ва дигар дастгоҳҳои электронии паймон бефосила муттаҳид карда шавад. Бо вуҷуди андозаи калонаш, он тасвирҳои равшанро бо қарори баланди 128x160 нуқта пешниҳод мекунад. Боварӣ ҳосил кунед, ки корбарон метавонанд аз рангҳои дурахшон, тасвирҳои равшан ва графикаи ҳамвор дар дастгоҳҳои худ лаззат баранд.
Модули намоиш бо технологияи OLED (диоди нури органикӣ) муҷаҳҳаз шудааст, ки нисбат ба экранҳои анъанавии LCD якчанд бартариҳо дорад. Дисплейҳои OLED контрасти беҳтар, кунҷҳои тамошои васеътар ва вақти вокуниши тезтарро пешниҳод мекунанд. Ин маънои онро дорад, ки корбарон метавонанд ҳам дар муҳитҳои равшан ва ҳам дар кунҷҳои гуногуни тамошо аз иҷрои аълои визуалӣ интизор шаванд.
Илова бар ин, технологияи OLED имкон медиҳад, ки модулҳои дисплейи тунуктар ва сабуктар истифода шаванд, ки онро барои дастгоҳҳои сайёр беҳтарин мегардонад. Тарҳи каммасрафи энергияи он кафолат медиҳад, ки он нисбат ба экрани LCD камтар энергия сарф мекунад ва ба дароз кардани мӯҳлати батареяи дастгоҳҳои электронӣ мусоидат мекунад. Ин хусусият махсусан барои дастгоҳҳое муфид аст, ки барои муддати тӯлонӣ бидуни пуркунии зуд-зуд истифода мешаванд.
Илова бар қобилиятҳои визуалии таъсирбахши худ, экрани модули дисплейи OLED бо андозаи 1.92 дюймаи 128x160 нуқтаӣ инчунин бо хусусиятҳои қулай барои корбар муҷаҳҳаз шудааст. Он имконоти гуногуни интерфейс, аз ҷумла SPI (Интерфейси периферии силсилавӣ) ва I2C (Схемаи ҳамгирошудаи байнисоҳавӣ)-ро дастгирӣ мекунад, ки барои пайваст ва ҳамгироии модул ба дастгоҳҳои гуногуни электронӣ чандирӣ фароҳам меорад.
Барои осонии истифода, модули намоиш бо интерфейси оддӣ тарҳрезӣ шудааст, ки паймоиш ва муошират бо дастгоҳро осон мекунад. Андозаи хурди он кафолат медиҳад, ки он метавонад бо тарҳҳои гуногун бе халалдор кардани функсионалӣ ё эстетикаи умумӣ бефосила омехта шавад.
Хулоса, экрани модули намоиши OLED бо андозаи 1.92 дюймаи 128x160 нуқта интихоби беҳтарин барои дастгоҳҳои электронӣ мебошад, ки ба дисплейи хурди баландсифат ниёз доранд. Андозаи паймон, қобилиятҳои визуалии таъсирбахш ва хусусиятҳои қулайи корбар онро барои тарроҳон ва истеҳсолкунандагон беҳтарин роҳи ҳал барои эҳсос кардани шукӯҳи технологияи OLED бо ин модули намоиши пешрафта мегардонад.