| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 1.46 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 80×160 |
| Самти тамошо | Ҳамаи шарҳҳо |
| Минтақаи фаъол (AA) | 16.18×32.35 мм |
| Андозаи панел | 18.08×36.52×2.1 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 65 ҳазор |
| Равшанӣ | 350 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | SPI-и 4-хаттӣ |
| Рақами PIN | 13 |
| IC-и ронанда | GC9107 |
| Навъи рӯшноӣ | 3 LED-и сафед |
| Шиддат | -0.3~4.6 В |
| Вазн | 1.1 |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13 як IPS TFT-LCD бо андозаи 1.46 дюйм бо қарори 80x160 пиксел мебошад. Он интерфейсҳои гуногунро, аз қабили SPI, MCU ва RGB, дастгирӣ мекунад ва барои ҳамгироии бефосила ба ҳама гуна лоиҳа чандирӣ фароҳам меорад. Равшании дисплейи 350 cd/m² ҳатто дар шароити равшании дурахшон тасвирҳои равшан ва ҷолибро таъмин мекунад. Монитор барои таъмини кори ҳамвор ва самаранок аз драйвери IC-и пешрафтаи GC9107 истифода мебарад.
N146-0816KTBPG41-H13 технологияи IPS (Гузариши дар ҳамворӣ)-и кунҷҳои васеъро истифода мебарад. Диапазони тамошо чап: 80/рост: 80/боло: 80/поён: 80 дараҷа. Таносуби контраст 800:1 ва таносуби паҳлӯ 3:4 (арзиши маъмулӣ). Шиддати таъминот барои аналогӣ аз -0.3V то 4.6V аст (арзиши маъмулӣ 2.8V аст). Панели IPS дорои доираи васеи кунҷҳои тамошо, рангҳои дурахшон ва тасвирҳои баландсифат мебошад, ки сер ва табиӣ мебошанд. Ин модули TFT-LCD метавонад дар ҳарорати аз -20℃ то +70℃ кор кунад ва ҳарорати нигоҳдории он аз -30℃ то +80℃ аст.