| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Bноми ранд | WИСЕВИЗИОН |
| Sандоза | 0.85 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 128×128 |
| Самти тамошо | IPS/Рохӣ |
| Минтақаи фаъол(A).A) | 15.2064x 15.2064 мм |
| Андозаи панел | 17.58 x 20.82 x1.5 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 65 ҳазор |
| Равшанӣ | 300 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| Рақами PIN | 12 |
| IC-и ронанда | GC9107 |
| Навъи рӯшноӣ | 1LED-и сафеди CHIP |
| Шиддат | 2.4~3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
N085-1212TBWIG42-H12 як модули намоиши TFT-LCD бо кунҷи васеъи IPS бо андозаи 0.85 дюйм мебошад. Ин панели TFT-LCD андозаи хурд дорад, ки қарори 128x128 пиксел, IC-и дарунсохти контроллери GC9107 дорад, интерфейси SPI-и 4-симӣ, диапазони шиддати таъминот (VDD)-и 2.4V ~ 3.3V, равшании модул 300 cd/m² ва контрасти 1200-ро дастгирӣ мекунад.
Ин модул дар ҳолати мустақими экран кор мекунад ва панел технологияи кунҷи васеъи IPS (In-plane Switching)-ро истифода мебарад. Диапазони тамошо чап: 80/рост: 80/боло: 80/поён: 80 дараҷа аст. Панели IPS дорои доираи васеи кунҷҳои тамошо, рангҳои дурахшон ва тасвирҳои баландсифати сер ва табиӣ мебошад. Он барои барномаҳо ба монанди дастгоҳҳои пӯшидашаванда ва асбобҳои тиббӣ хеле мувофиқ аст. Ҳарорати кори ин модул аз -20 ℃ то 70 ℃ ва ҳарорати нигоҳдорӣ аз -30 ℃ то 80 ℃ аст.
N085-1212TBWIG42-H12 бо драйвери IC пешрафтаи GC9107 муҷаҳҳаз шудааст, ки кори ҳамвор ва вокунишкунандаро таъмин мекунад. Ин кафолат медиҳад, ки мундариҷаи шумо бе ягон таъхир ё таҳриф бехато расонида мешавад. Новобаста аз он ки шумо видеои баландсифатро тамошо мекунед ё графикаи муфассалро намоиш медиҳед, ин модули намоиши TFT метавонад онро ба осонӣ идора кунад.