| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 1.47 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 172×320 |
| Самти тамошо | IPS/Рохӣ |
| Минтақаи фаъол (AA) | 17.65 x 32.83 мм |
| Андозаи панел | 19.75 x 36.86 x1.56 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 65 ҳазор |
| Равшанӣ | 350 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | QSP/MCU |
| Рақами PIN | 8 |
| IC-и ронанда | GC9307 |
| Навъи рӯшноӣ | 3 LED-и сафед |
| Шиддат | -0.3~4.6 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 як IPS TFT-LCD бо андозаи 1.47 дюйм бо қарори 172 * 320 пиксел мебошад. Он интерфейсҳои гуногунро, ба монанди SPI, дастгирӣ мекунад, ки барои ҳамгироии бефосила ба ҳама гуна лоиҳа чандирӣ фароҳам меорад. Равшании 350 cd/m² дар экран ҳатто дар шароити равшании дурахшон тасвирҳои равшан ва ҷолибро таъмин мекунад. Монитор барои таъмини кори ҳамвор ва самаранок аз драйвери IC-и пешрафтаи GC9307 истифода мебарад.
N147-1732THWIG49-C08 технологияи IPS-и кунҷи васеъ (In-plane Switching)-ро истифода мебарад. Диапазони тамошо чап: 80/рост: 80/боло: 80/поён: 80 дараҷа. Таносуби контраст 1500:1 ва таносуби паҳлӯ 3:4 (арзиши маъмулӣ). Шиддати таъминот барои аналогӣ аз -0.3V то 4.6V аст (арзиши маъмулӣ 2.8V аст). Панели IPS дорои доираи васеи кунҷҳои тамошо, рангҳои дурахшон ва тасвирҳои баландсифат мебошад, ки сер ва табиӣ мебошанд. Ин модули TFT-LCD метавонад дар ҳарорати аз -20℃ то +70℃ кор кунад ва ҳарорати нигоҳдории он аз -30℃ то +80℃ аст.