| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 2.00 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 240×320 |
| Самти тамошо | IPS/Рохӣ |
| Минтақаи фаъол (AA) | 30.6×40.82 мм |
| Андозаи панел | 34.6×47.8×2.05 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 262 ҳазор |
| Равшанӣ | 350 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU/RGB |
| Рақами PIN | 22 |
| IC-и ронанда | ST7789 |
| Навъи рӯшноӣ | 3 LED-и САФЕД |
| Шиддат | 2.4~3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22 як IPS TFT-LCD бо қарори 240x320 пиксел мебошад. Он интерфейсҳои гуногунро, аз қабили SPI, MCU ва RGB, дастгирӣ мекунад ва барои ҳамгироии бефосила ба ҳама гуна лоиҳа чандирӣ фароҳам меорад. Равшании 350 cd/m² дар экран ҳатто дар шароити равшании дурахшон тасвирҳои равшан ва ҷолибро таъмин мекунад. Монитор барои таъмини кори ҳамвор ва самаранок аз драйвери IC-и пешрафтаи ST7789 истифода мебарад.
N200-2432KHWIG07-C22 технологияи IPS (Гузариши дар ҳамворӣ)-и кунҷҳои васеъро истифода мебарад. Диапазони тамошо чап: 80/рост: 80/боло: 80/поён: 80 дараҷа. Таносуби контраст 1500:1 ва таносуби паҳлӯ 3:4 (арзиши маъмулӣ). Шиддати таъминот барои аналогӣ аз 2.4V то 3.3V аст (арзиши маъмулӣ 2.8V аст). Панели IPS дорои доираи васеи кунҷҳои тамошо, рангҳои дурахшон ва тасвирҳои баландсифат мебошад, ки сер ва табиӣ мебошанд. Ин модули TFT-LCD метавонад дар ҳарорати аз -20℃ то +70℃ кор кунад ва ҳарорати нигоҳдории он аз -30℃ то +80℃ аст.
Ширкати New Vision Technology Co., Ltd. дар Шенҷен ҷойгир буда, 15 сол боз бо имкониятҳои қавии тадқиқот ва рушд ба мизоҷон хизмат мерасонад. Мо барои пешниҳоди хидматрасонии намоиш ва техникии баландсифат ба муштариён дар саросари ҷаҳон саъю кӯшиш мекунем. Маҳсулоти мо, ба монанди N200-2432KHWIG07-C22, бо эътимоднокӣ, устуворӣ ва самаранокии худ машҳуранд.