| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 1.90 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 170×320 |
| Самти тамошо | IPS/Рохӣ |
| Минтақаи фаъол (AA) | 22.7×42.72 мм |
| Андозаи панел | 25.8×49.72×1.43 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 65 ҳазор |
| Равшанӣ | 350 (ҳадди ақал) cd/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU/RGB |
| Рақами PIN | 30 |
| IC-и ронанда | ST7789 |
| Навъи рӯшноӣ | 4 LED-и CHIP-WHITE |
| Шиддат | 2.4~3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
N190-1732TBWPG01-C30 як модули намоиши TFT-LCD бо андозаи хурди 1.90 дюймаи IPS мебошад.
Ин панели TFT-LCD андозаи хурд дорад, ки қарори он 170 × 320 пиксел аст.
Модули намоиш бо IC-и контроллери ST7789 дарунсохт аст, интерфейсҳои гуногунро ба монанди SPI, MCU ва RGB дастгирӣ мекунад, диапазони шиддати таъминот (VDD) 2.4V ~ 3.3V, равшании модул 350 cd/m² (арзиши маъмулӣ) ва контрасти 800 (арзиши маъмулӣ) -ро дорад.
Ин модули намоиши TFT-LCD бо андозаи 1.90 дюйм дар ҳолати портретӣ кор мекунад ва панел технологияи IPS (In-planching)-и кунҷи васеъро истифода мебарад.
Диапазони тамошо чап: 80/рост: 80/боло: 80/поён: 80 дараҷа. Панел дорои доираи васеи дурнамоҳо, рангҳои дурахшон ва тасвирҳои баландсифат бо табиати серғизо мебошад.
Он барои барномаҳо ба монанди дастгоҳҳои пӯшидашаванда, дастгоҳҳои дастӣ ва системаи назорати амният хеле мувофиқ аст.
Ҳарорати кори ин модул аз -20 ℃ то 70 ℃ ва ҳарорати нигоҳдорӣ аз -30 ℃ то 80 ℃ аст.
Экрани модули намоиши LCD TFT бо андозаи хурди 170 RGB × 320 нуқта ба фурӯш бароварда шуд - ин як навоварии пешрафта дар соҳаи технологияи намоиш.
Ин модули намоиши андозаи хурд дорои тарҳи шево ва паймон аст, ки онро барои барномаҳои гуногун дар ҷойҳое, ки фазо маҳдуд аст, мувофиқ мегардонад. Ин дисплейи TFT LCD бо андозаи ҳамагӣ 1.90 дюйм тарҳрезӣ шудааст, ки бо ҳама гуна дастгоҳ бе паст кардани сифати визуалӣ ба таври бефосила мутобиқ шавад.
Модули намоиш бо қарори аҷиби 170 RGB × 320 нуқта, тасвирҳои равшан ва ҷолибро тавлид мекунад ва таҷрибаи тамошои фарогирро барои корбарон таъмин мекунад. Новобаста аз он ки шумо соати интеллектуалӣ, консоли бозии сайёр ё ягон дастгоҳи дигари дастӣ тарҳрезӣ мекунед, ин намоиш ҷолибияти визуалӣ ва қобилияти истифодабарии маҳсулоти шуморо беҳтар мекунад.
Ин модули намоиш, ки бо технологияи TFT (транзистори тунуки филм) муҷаҳҳаз шудааст, дақиқии аълои ранг ва кунҷҳои васеи тамошоро пешниҳод мекунад, ки ба корбарон имкон медиҳад, ки аз қариб ҳама гуна кунҷҳо аз тасвирҳои равшани булӯрӣ лаззат баранд. Рангҳои равшан ва дурахшон, ки дар экран намоиш дода мешаванд, бешубҳа таваҷҷӯҳи корбарро ҷалб мекунанд ва ин модули намоишро барои мақсадҳои таблиғотӣ ё таблиғотӣ беҳтарин мегардонад.
Бо интерфейси осони истифода ва идоракунии қулайи он, ҳамгироии ин модули намоиш ба дастгоҳи шумо хеле осон аст. Андозаи паймон ва тарҳи сабуки он инчунин онро барои барномаҳои мобилӣ ба як роҳи ҳали сайёр табдил медиҳад.
Илова бар ин, ин модули намоиши LCD TFT устуворӣ ва эътимоднокии аълоро пешниҳод мекунад ва мӯҳлати хизмати тӯлонии дастгоҳи шуморо таъмин мекунад. Сохти мустаҳками он муқовимат ба зарба ва ларзишро таъмин мекунад ва онро барои истифода дар муҳитҳои сахт мувофиқ мегардонад.
Умуман, экрани модули намоиши TFT LCD бо андозаи хурди 170 RGB × 320 нуқта як ҳалли бисёрҷонибаи намоиши баландсифат аст, ки эффектҳои аълои визуалӣ, тарҳи паймон ва устувориро муттаҳид мекунад. Таҷрибаи корбарии маҳсулоти худро тавассути ҳамгироии ин модули намоиш беҳтар кунед ва имкониятҳои навро барои функсияҳои дастгоҳи худ кушоед.