| Навъи намоиш | OLED |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 2.89 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 167×42 |
| Реҷаи намоиш | Матритсаи ғайрифаъол |
| Минтақаи фаъол (AA) | 71.446×13.98 мм |
| Андозаи панел | 75.44×24.4×2.03 мм |
| Ранг | Сафед |
| Равшанӣ | 80 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Усули ронандагӣ | Таъминоти беруна |
| Интерфейс | 8-бит 68XX/80XX параллелӣ, 4-симӣ SPI |
| вазифа | 1/42 |
| Рақами PIN | 24 |
| IC-и ронанда | SSD1322 |
| Шиддат | 1.65-3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -40 ~ +85 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24 дисплейи 2.89 дюймаи COG Graphic OLED мебошад, ки дорои қарори 167×42 пиксел мебошад.
Ин модули намоиши OLED андозаи контурии 75.44×24.4×2.03 мм ва андозаи AA 71.446×13.98 мм дорад; Ин модул бо IC-и контроллери SSD1322 дарунсохт аст; онро интерфейсҳои SPI-и мувозӣ, 4-хаттӣ ва I²C дастгирӣ кардан мумкин аст; шиддати таъминоти мантиқӣ 3.0V (арзиши маъмулӣ), 1/42 вазифаи ронандагӣ аст.
N289-6742ASWAG01-C24 дисплейи OLED бо сохтори COG мебошад, ки ин модули OLED барои барномаҳои хонагии интеллектуалӣ, асбобҳои дастӣ, дастгоҳҳои технологӣ, автомобилсозӣ, асбобҳои тиббӣ ва ғайра мувофиқ аст.
Модули OLED метавонад дар ҳарорати аз -40℃ то +85℃ кор кунад; ҳарорати нигоҳдории он аз -40℃ то +85℃ аст.
Дар маҷмӯъ, панели OLED N289-6742ASWAG01-C24 як чизи тағйирдиҳандаи бозӣ аст, ки таҷрибаи намоишро ба сатҳи комилан нав мебарад.
Бо андозаи паймон, қарори баланд ва равшании истисноии худ, ин панели OLED барои барномаҳои гуногун, аз ҷумла смартфонҳо, планшетҳо, камераҳои рақамӣ ва ғайра беҳтарин аст.
Бо панели OLED N289-6742ASWAG01-C24 тасвирҳои худро беҳтар кунед ва мундариҷаи худро зинда гардонед.
1. Тунук - ба равшании қафо ниёз надорад, худкор нур мепошад;
2. Кунҷи васеи тамошо: дараҷаи озод;
3. Равшании баланд: 90 cd/m²;
4. Таносуби баланди контраст (ҳуҷраи торик): 2000:1;
5. Суръати баланди вокуниш (<2μS);
6. Ҳарорати васеъи корӣ;
7. Масрафи камтари нерӯи барқ.