| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 1.08 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 128×220 |
| Самти тамошо | IPS/Рохӣ |
| Минтақаи фаъол (AA) | 13.82×23.76 мм |
| Андозаи панел | 16.12×29.76×1.52 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 65 ҳазор |
| Равшанӣ | 300 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| Рақами PIN | 13 |
| IC-и ронанда | GC9A01 |
| Навъи рӯшноӣ | 1 LED-и CHIP-WHITE |
| Шиддат | 2.5~3.3 В |
| Вазн | 1.2 г |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
N108-1222TBBIG15-H13 як модули намоиши TFT-LCD бо кунҷи васеъи IPS бо андозаи хурди 1.08 дюйм мебошад. Ин панели TFT-LCD андозаи хурд дорад, ки қарори 128×220 пиксел, IC-и дарунсохти контроллери GC9A01, интерфейси SPI-и 4-симӣ, диапазони шиддати таъминот (VDD)-и 2.5V ~ 3.3V, равшании модул 300 cd/m² ва контрасти 800-ро дастгирӣ мекунад.
Яке аз хусусиятҳои барҷастаи ин дисплейи TFT LCD бо андозаи 1.08 дюйм панели дарунсохти IPS (Гузариш дар сатҳи ҳамвор) мебошад. Ин технология кунҷи васеътари тамошои чап: 80 / рост: 80 / боло: 80 / поён: 80 дараҷа (маъмулӣ)-ро пешниҳод мекунад, ки ба корбарон имкон медиҳад, ки аз ҳама кунҷҳо аз тасвирҳои равшан ва ҷолиб лаззат баранд. Новобаста аз он ки шумо видео тамошо мекунед, аксҳо тамошо мекунед ё бозӣ мекунед, дисплей таҷрибаи визуалии аълоро таъмин мекунад.
N108-1222TBBIG15-H13 барои барномаҳо ба монанди дастгоҳҳои пӯшидашаванда, маҳсулоти сафед, системаҳои видеоӣ, асбобҳои тиббӣ, қулфҳои интеллектуалӣ хеле мувофиқ аст. Ҳарорати кори ин модул аз -20 ℃ то 70 ℃ ва ҳарорати нигоҳдорӣ аз -30 ℃ то 80 ℃ аст.