| Навъи намоиш | IPS TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 2.45 дюйм |
| Пикселҳо | 172RGB*378 |
| Самти тамошо | 12:00 |
| Минтақаи фаъол (AA) | 25.8(H) x 56.7(V) мм |
| Андозаи панел | 28(H) x 61.35(V) x2.5(D) мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | Сафед |
| Равшанӣ | 350 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | SPI-и 4-хаттӣ |
| Рақами PIN | 16 |
| IC-и ронанда | ST77925 |
| Навъи рӯшноӣ | 4 LED-и сафед |
| Шиддат | 2.5~3.3 В |
| Вазн | 1.1г |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
N245-1737KTWPG01-C16 як TFT-LCD бо андозаи 2.45 дюйм бо қарори 172RGB*378 пиксел мебошад. Он интерфейсҳои гуногунро, аз қабили 4 Line SPI, дастгирӣ мекунад, ки барои ҳамгироии бефосила ба ҳама гуна лоиҳа чандирӣ фароҳам меорад. Равшании дисплейи 350cd/m² ҳатто дар шароити равшании дурахшон тасвирҳои равшан ва ҷолибро таъмин мекунад. Монитор барои таъмини кори ҳамвор ва самаранок аз IC-и пешрафтаи драйвер истифода мебарад.
N245-1737KTWPG01-C16 технологияи кунҷи васеъ (Гузариш дар ҳамворӣ)-ро истифода мебарад. Диапазони тамошо чап: 25/рост: 25/боло: 25/поён:25дараҷа. таносуби контраст 1000:1 ва таносуби паҳлӯӣ 3:4 (арзиши маъмулӣ). Шиддати таъминот барои аналогӣ аз 2.5V то 3.3V аст (арзиши маъмулӣ 2.8V аст). Панели IPS дорои доираи васеи кунҷҳои тамошо, рангҳои дурахшон ва тасвирҳои баландсифат мебошад, ки сер ва табиӣ мебошанд. Ин модули TFT-LCD метавонад дар ҳарорати аз -20℃ то +70℃ кор кунад ва ҳарорати нигоҳдории он аз -30℃ то +80℃ аст.
Ширкати New Vision Technology Co., Ltd. дар Шенҷен ҷойгир буда, 15 сол боз бо имкониятҳои қавии тадқиқот ва рушд ба мизоҷон хизмат мерасонад. Мо барои пешниҳоди хидматрасонии намоиш ва техникии баландсифат ба муштариён дар саросари ҷаҳон саъю кӯшиш мекунем. Маҳсулоти мо, ба монанди N245-1737KTWPG01-C16, бо эътимоднокӣ, устуворӣ ва самаранокии худ машҳуранд.
Доираи васеи намоиш: аз ҷумла OLED-и монохромӣ, TFT, CTP;
Ҳалли намоиш: Аз ҷумла асбобҳои истеҳсолкунанда, FPC-и фармоишӣ, равшанӣ ва андоза; Дастгирии техникӣ ва тарроҳӣ
С: 1. Оё ман метавонам фармоиши намунавӣ гирам?
А: Бале, мо фармоиши намунаро барои санҷиш ва санҷиши сифат истиқбол мекунем.
С: 2. Мӯҳлати пешбарии намуна чанд аст?
A: Намунаи ҷорӣ ба 1-3 рӯз ниёз дорад, намунаи фармоишӣ ба 15-20 рӯз ниёз дорад.
С: 3. Оё шумо ягон маҳдудияти MOQ доред?
A: MOQ-и мо 1 дона аст.
С: 4. Мӯҳлати кафолат чанд аст?
A: 12 моҳ.
С: 5. Шумо аксар вақт барои фиристодани намунаҳо аз кадом экспресс истифода мебаред?
A: Мо одатан намунаҳоро тавассути DHL, UPS, FedEx ё SF мефиристем. Одатан, расидани он 5-7 рӯзро дар бар мегирад.
С: 6. Мӯҳлати пардохти қобили қабули шумо чист?
A: Мӯҳлати пардохти мо одатан T/T аст. Дигаронро метавон гуфтушунид кард.