| Навъи намоиш | OLED |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 0.63 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 120x28 |
| Реҷаи намоиш | Матритсаи ғайрифаъол |
| Минтақаи фаъол (AA) | 15.58×3.62 мм |
| Андозаи панел | 21.54×6.62×1.22 мм |
| Ранг | Монохром (Сафед) |
| Равшанӣ | 220 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Усули ронандагӣ | Таъминоти дохилӣ |
| Интерфейс | I²C |
| вазифа | 1/28 |
| Рақами PIN | 14 |
| IC-и ронанда | SSD1312 |
| Шиддат | 1.65-3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -40 ~ +85 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -40 ~ +85°C |
Андозаи N063-2028TSWIG02-H14 танҳо 0.63 дюйм буда, барои ниёзҳои дисплейи шумо роҳи ҳалли паймон ва бисёрҷонибаро фароҳам меорад. Модул дорои қарори пикселии 120x28 нуқта ва равшании то 270 cd/m² мебошад, ки тасвирҳои равшан ва дурахшонро таъмин мекунад. Андозаи AA 15.58×3.62 мм ва контури умумии 21.54×6.62×1.22 мм ҳамгироии онро ба дастгоҳҳо ва системаҳои гуногуни электронӣ осон мекунад. Ин дисплейи хурди OLED бо андозаи 0.63 дюймаи 120x28 барои дастгоҳҳои пӯшидашаванда, сигорҳои электронӣ, дастгоҳи сайёр, асбоби нигоҳубини шахсӣ, қалами сабткунандаи овоз, дастгоҳи тиббӣ ва ғайра мувофиқ аст.
Яке аз хусусиятҳои асосии модулҳои намоиши OLED-и мо интерфейси баландсифати I²C мебошад, ки имкон медиҳад муошират ва идоракунии бефосила таъмин карда шавад. Ин кори бефосила ва ҳамгироии осонро ба танзимоти мавҷудаи шумо таъмин мекунад. Илова бар ин, модули намоиш бо драйвери IC SSD1312 муҷаҳҳаз шудааст, ки самаранокӣ ва эътимоднокии модули намоишро боз ҳам беҳтар мекунад.
1. Тунук - ба равшании қафо ниёз надорад, худкор нур мепошад;
2. Кунҷи васеи тамошо: дараҷаи озод;
3. Равшании баланд: 270 cd/m²;
4. Таносуби баланди контраст (ҳуҷраи торик): 2000:1;
5. Суръати баланди вокуниш (<2μS);
6. Ҳарорати васеъи корӣ;
7. Масрафи камтари нерӯи барқ.