| Навъи намоиш | OLED |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 1.71 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 128×32 |
| Реҷаи намоиш | Матритсаи ғайрифаъол |
| Минтақаи фаъол (AA) | 42.218×10.538 мм |
| Андозаи панел | 50.5×15.75×2.0 мм |
| Ранг | Монохром (Сафед) |
| Равшанӣ | 80 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Усули ронандагӣ | Таъминоти беруна |
| Интерфейс | SPI-и параллелӣ/I²C/4-симӣ |
| вазифа | 1/64 |
| Рақами PIN | 18 |
| IC-и ронанда | SSD1312 |
| Шиддат | 1.65-3.5 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -40 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -40 ~ +85°C |
X171-2832ASWWG03-C18 як модули намоиши COG OLED мебошад. Модули намоиши OLED бо андозаи AA 42.218 × 10.538 мм ва контури ултра тунуки 50.5 × 15.75 × 2.0 мм тарҳи паймон ва шевоеро пешниҳод мекунад, ки ба ҳама гуна дастгоҳи электронӣ бефосила муттаҳид мешавад.
Равшании аълои модул 100 cd/m² ҳатто дар муҳити хуб равшан тасвирҳои равшан ва возеҳро таъмин мекунад.
Имконоти интерфейси бисёрҷонибаи он иборатанд аз SPI-и параллелӣ, I²C ва 4-симӣ, ки имконоти ҳамгироии чандирро барои қонеъ кардани талаботи гуногуни барномаҳо фароҳам меоранд.
Ин дисплейи OLED бо драйвери IC SSD1315 ва IC SSD1312 дарунсохт аст, Модули дисплейи OLED иҷрои истисноӣ ва эътимоднокиро кафолат медиҳад.
IC-и драйвер интиқоли босуръат ва дақиқи маълумотро таъмин мекунад ва муоширати бефосилаи корбарро имконпазир месозад.
Новобаста аз он ки он барои дастгоҳҳои варзишии пӯшидашаванда, таҷҳизоти тиббӣ ё системаҳои истеҳсолии интеллектуалӣ бошад, Модули намоиши OLED-и мо интихоби беҳтарин барои беҳтар кардани таҷрибаи корбар ва нишон додани потенсиали воқеии маҳсулоти шумост.
1. Тунук - ба равшании қафо ниёз надорад, худкор нур мепошад;
2. Кунҷи васеи тамошо: дараҷаи озод;
3. Равшании баланд: 100 cd/m²;
4. Таносуби баланди контраст (ҳуҷраи торик): 2000:1;
5. Суръати баланди вокуниш (<2μS);
6. Ҳарорати васеъи корӣ;
7. Масрафи камтари нерӯи барқ.