| Навъи намоиш | OLED |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 3.12 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 256×64 |
| Реҷаи намоиш | Матритсаи ғайрифаъол |
| Минтақаи фаъол (AA) | 76.78×19.18 мм |
| Андозаи панел | 88×27.8×2.0 мм |
| Ранг | Сафед/Кабуд/Зард |
| Равшанӣ | 60 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Усули ронандагӣ | Таъминоти беруна |
| Интерфейс | SPI-и параллелӣ/4-симӣ |
| вазифа | 1/64 |
| Рақами PIN | 30 |
| IC-и ронанда | SSD1322UR1(COF) |
| Шиддат | 1.65-3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -40 ~ +85 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30 дисплейи OLED-и графикии 3.12 дюймӣ бо қарори 256 × 64 пиксел мебошад.
Ин модули намоиши OLED андозаи контурии 88×27.8×2.0 мм ва андозаи AA 76.78×19.18 мм дорад;
Ин модул бо микросхемаи контроллери SSD1322UR1(COF) дарунсохт аст; онро метавон интерфейсҳои мувозӣ, 4-хатии SPI ва I²C дастгирӣ кард; шиддати таъминоти мантиқӣ 2.5V (арзиши маъмулӣ), 1/64 вазифаи ронандагӣ аст.
X312-5664ASWDF01-C30 дисплейи OLED бо сохтори COF мебошад, ки ин модули OLED барои барномаҳои тиббӣ, панели идоракунӣ, дастгоҳи худхизматрасонӣ, дастгоҳҳои чиптафурӯшӣ, ҳисобкунакҳои таваққуфгоҳ ва ғайра мувофиқ аст.
Модули OLED метавонад дар ҳарорати аз -40℃ то +85℃ кор кунад; ҳарорати нигоҳдории он аз -40℃ то +85℃ аст.
Бо модули X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED ва хусусиятҳои пешрафтаи он, муштариён метавонанд таҷрибаи визуалии аълоро ба даст оранд.
Мутобиқати он бо IC-и драйвери SSD1322 функсия ва самаранокии беҳтаринро таъмин мекунад.
Ширкати Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. барои беҳтар кардани маҳсулот ва беҳтар кардани таҷрибаи корбарии шумо роҳҳои ҳалли муосири намоишро пешниҳод мекунад.
Ба мо эътимод кунед, ки ҳамаи ниёзҳои модули OLED-и шуморо қонеъ мекунем ва бигзор таҷрибаи мо муваффақияти шуморо таъмин кунад.
1. Тунук - ба равшании қафо ниёз надорад, худкор нур мепошад;
2. Кунҷи васеи тамошо: дараҷаи озод;
3. Равшании баланд: 80 cd/m²;
4. Таносуби баланди контраст (ҳуҷраи торик): 2000:1;
5. Суръати баланди вокуниш (<2μS);
6. Ҳарорати васеъи корӣ;
7. Масрафи камтари нерӯи барқ.