| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 0.87 дюйм |
| Пикселҳо | 50 x 120 нуқта |
| Самти тамошо | ҲАМАИ ШАРҲҲО |
| Минтақаи фаъол (AA) | 8.49 x 20.37 мм |
| Андозаи панел | 10.8 x 25.38 x 2.13 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 65 ҳазор |
| Равшанӣ | 350 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | SPI-и 4-хаттӣ |
| Рақами PIN | 13 |
| IC-и ронанда | GC9D01 |
| Навъи рӯшноӣ | 1 LED сафед |
| Шиддат | 2.5~3.3 В |
| Вазн | 1.1 |
| Ҳарорати корӣ | -20 ~ +60 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
N087-0512KTBIG41-H13 як IPS TFT-LCD бо андозаи 0.87 дюйм бо қарори 50x120 пиксел мебошад. Он интерфейсҳои гуногунро, ба монанди SPI, дастгирӣ мекунад, ки барои ҳамгироии бефосила ба ҳама гуна лоиҳа чандирӣ фароҳам меорад. Равшании 350 cd/m² дар экран ҳатто дар шароити равшании дурахшон тасвирҳои равшан ва ҷолибро таъмин мекунад. Монитор барои таъмини кори ҳамвор ва самаранок аз драйвери IC-и пешрафтаи GC9D01 истифода мебарад.
N087-0512KTBIG41-H13 технологияи IPS-и кунҷи васеъ (In-plane Switching)-ро истифода мебарад. Диапазони тамошо чап: 70/рост: 70/боло: 70/поён: 70 дараҷа. Таносуби контраст 1000:1 ва таносуби паҳлӯ 3:4 (арзиши маъмулӣ). Шиддати таъминот барои аналогӣ аз 2.5V то 3.3V аст (арзиши маъмулӣ 2.8V аст). Панели IPS дорои доираи васеи кунҷҳои тамошо, рангҳои дурахшон ва тасвирҳои баландсифат мебошад, ки сер ва табиӣ мебошанд. Ин модули TFT-LCD метавонад дар ҳарорати аз -20℃ то +60℃ кор кунад ва ҳарорати нигоҳдории он аз -30℃ то +80℃ аст.