| Навъи намоиш | OLED |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 0.96 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 128×64 |
| Реҷаи намоиш | Матритсаи ғайрифаъол |
| Минтақаи фаъол (AA) | 21.74×11.175 мм |
| Андозаи панел | 24.7×16.6×1.3 мм |
| Ранг | Монохром (Сафед) |
| Равшанӣ | 80 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Усули ронандагӣ | Таъминоти дохилӣ |
| Интерфейс | SPI/I²C-и 4-симӣ |
| вазифа | 1/64 |
| Рақами PIN | 30 |
| IC-и ронанда | SSD1315 |
| Шиддат | 1.65-3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -40 ~ +85 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -40 ~ +85°C |
X096-2864KSWPG02-H30 як дисплейи хурди OLED аст, ки аз 128x64 пиксел сохта шудааст ва андозаи диагоналии он ҳамагӣ 0.96 дюйм аст.
Дисплейи OLED-и X096-2864KSWPG02-H30 128x64 андозаи контурии 24.7×16.6×1.3 мм ва андозаи AA 21.74×11.175 мм дорад; он бо IC-и контроллери SSD1315 дарунсохт сохта шудааст ва интерфейси 4-симии SPI/I²C-ро дастгирӣ мекунад.
X096-2864KSWPG02-H30 як дисплейи хурди COG OLED аст, ки хеле тунук аст; сабук ва каммасрафи барқ. Шиддати таъминот барои мантиқ 2.8V (VDD) ва шиддати таъминот барои дисплей 9V (VCC) мебошад.
Ҷараён бо дисплейи тахтаи шашка 50% 7.25V (барои ранги сафед) аст, ки 1/64 вазифаи ронандагӣ аст. Он барои асбобҳои дастӣ, дастгоҳҳои пӯшида ва ғайра мувофиқ аст.
Модул метавонад дар ҳарорати аз -40℃ то +85℃ кор кунад; ҳарорати нигоҳдории он аз -40℃ то +85℃ аст.
1. Тунук - ба равшании қафо ниёз надорад, худкор нур мепошад;
2. Кунҷи васеи тамошо: дараҷаи озод;
3. Равшании баланд: 80 (дақ) cd/m²;
4. Таносуби баланди контраст (ҳуҷраи торик): 2000:1;
5. Суръати баланди вокуниш (<2μS);
6. Ҳарорати васеъи корӣ;
7. Масрафи камтари нерӯи барқ.
Экрани модули намоиши OLED бо андозаи хурди 128x64 нуқтаӣ, вале пуриқтидори моро муаррифӣ мекунем - технологияи муосир, ки таҷрибаи тамошои шуморо ба сатҳи нав мебарад. Бо қарори 128x64 нуқта, ин модули намоиши OLED равшанӣ ва возеҳии истисноиро таъмин мекунад ва ба шумо имкон медиҳад, ки мундариҷаи худро бо дақиқии баландтарин намоиш диҳед.
Ин модули намоиши OLED бо андозаи ҳамагӣ 0.96 дюйм барои дастгоҳҳои сайёр, технологияи пӯшиданӣ ва ҳама гуна барномаҳое, ки дар онҳо фазо маҳдуд аст, беҳтарин аст. Андозаи паймонаш ба самаранокӣ таъсир намерасонад, зеро он рӯйхати таъсирбахши хусусиятҳоро барои таҷрибаи аълои корбарӣ дар бар мегирад.
Технологияи OLED, ки дар ин модули намоиш истифода мешавад, контрастро беҳтар мекунад ва рангҳои сиёҳи амиқтар ва рангҳои бойтарро барои тасвирҳои воқеан воқеӣ таъмин менамояд. Новобаста аз он ки шумо графикаи равшан, матн ё мундариҷаи мултимедиявиро тамошо мекунед, ҳар як ҷузъиёт бо дақиқии аҷиб нишон дода мешавад.
Экрани хурди модули намоиши OLED бо андозаи 128x64 нуқта дорои интерфейси қулай барои корбар аст, ки паймоиши осон ва кори интуитивиро таъмин мекунад. Он бо дастгоҳ ё лоиҳаи шумо бефосила ҳамгиро мешавад ва имконоти ламсии вокунишкунандаро фароҳам меорад, ки муоширатро ҳамвор ва гуворо мегардонад.
Аз сабаби каммасраф будани энергия, ин модули намоиши OLED аз ҷиҳати энергия хеле самаранок аст ва мӯҳлати кори батареяро дароз мекунад. Илова бар ин, он барои тоб овардан ба шароити гуногуни муҳити зист тарҳрезӣ шудааст, ки онро интихоби аъло барои истифода дар дохили бино ва берун мегардонад.
Насб ва ҳамгироӣ ба шарофати тарҳи паймон ва имконоти васлкунии бисёрҷонибаи модул осон аст. Новобаста аз он ки ба шумо самти амудӣ ё уфуқӣ лозим аст, ин модули намоиши OLED метавонад ба талаботи мушаххаси шумо ҷавобгӯ бошад ва осонии истифодаро таъмин кунад ва эстетикаи умумиро беҳтар созад.
Умуман, экрани хурди модули намоиши OLED-и мо бо андозаи 128x64 нуқта як ҳалли аълои намоиш аст, ки андозаи паймонро бо иҷрои аъло муттаҳид мекунад. Бо дисплейи баландсифат, тасвирҳои аҷиб ва интерфейси қулайи корбар, он интихоби беҳтарин барои ҳама гуна барномаест, ки сифати аълои тасвир ва функсияро талаб мекунад. Бо модулҳои намоиши OLED-и мо сатҳи нави аълои визуалиро эҳсос кунед ва имкониятҳои беохирро барои лоиҳаи навбатии худ кушоед.