| Навъи намоиш | OLED |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 1.54 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 128×64 |
| Реҷаи намоиш | Матритсаи ғайрифаъол |
| Минтақаи фаъол (AA) | 35.052×17.516 мм |
| Андозаи панел | 42.04×27.22×1.4 мм |
| Ранг | Сафед |
| Равшанӣ | 100 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Усули ронандагӣ | Таъминоти беруна |
| Интерфейс | SPI-и параллелӣ/I²C/4-симӣ |
| вазифа | 1/64 |
| Рақами PIN | 24 |
| IC-и ронанда | SSD1309 |
| Шиддат | 1.65-3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -40 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -40 ~ +85°C |
X154-2864KSWTG01-C24 як дисплейи SPI OLED мебошад, ки аз 128x64 пиксел сохта шудааст, андозаи диагоналӣ 1.54 дюйм аст. Ин дисплейи графикӣ андозаи модули 42.04×27.22×1.4 мм ва андозаи AA 35.052 x 17.516 мм дорад; он бо IC-и контроллери SSD1309 дарунсохт аст ва интерфейси силсилавии SPI-и параллелӣ, I²C ва 4-симро дастгирӣ мекунад.
X154-2864KSWTG01-C24 дисплейи OLED бо сохтори COG мебошад, ки ин модули OLED сабук, камқувват ва хеле тунук аст, он барои барномаҳои хонагӣ, POS-и молиявӣ, асбобҳои дастӣ, дастгоҳҳои интеллектуалии технологӣ, автомобилсозӣ, асбобҳои тиббӣ ва ғайра мувофиқ аст.
Модули OLED метавонад дар ҳарорати аз -40℃ то +70℃ кор кунад; ҳарорати нигоҳдории он аз -40℃ то +85℃ аст.
Бо калимаҳои калидӣ ба монанди OLED, PMOLED, панели OLED ва модули OLED, X154-2864KSTWG01-C24 интихоби аввал барои онҳое аст, ки дар ҷустуҷӯи роҳҳои ҳалли намоиши босифат ҳастанд.
Новобаста аз он ки барои электроникаи маишӣ, дастгоҳҳои пӯшидашаванда ё барномаҳои саноатӣ, ин панели OLED самаранокӣ ва эътимоднокии аълоро таъмин мекунад.
Тарҳи аслии он дар якҷоягӣ бо хусусиятҳои таъсирбахш, онро ба интихоби барҷаста дар бозор табдил медиҳад.
1. Тунук - ба равшании қафо ниёз надорад, худкор нур мепошад;
2. Кунҷи васеи тамошо: дараҷаи озод;
3. Равшании баланд: 100 (ҳадди ақал) cd/m²;
4. Таносуби баланди контраст (ҳуҷраи торик): 2000:1;
5. Суръати баланди вокуниш (<2μS);
6. Ҳарорати васеъи корӣ;
7. Масрафи камтари нерӯи барқ.