| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 0.99 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 40×160 |
| Самти тамошо | IPS/Рохӣ |
| Минтақаи фаъол (AA) | 6.095×24.385 мм |
| Андозаи панел | 8.6×29.8×1.5 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 65 ҳазор |
| Равшанӣ | 300 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| Рақами PIN | 10 |
| IC-и ронанда | GC9D01 |
| Навъи рӯшноӣ | 1 LED-и CHIP-WHITE |
| Шиддат | 2.4~3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
N099-0416THBIG01-H10 як модули намоиши TFT-LCD бо андозаи хурди 0.99 дюймаи IPS мебошад.
Ин панели TFT-LCD андозаи хурд дорад, ки қарори 40x160 пиксел, микросхемаи контроллери GC9D01-и дарунсохт дорад, интерфейси 4-симии SPI, диапазони шиддати таъминот (VDD)-и 2.4V ~ 3.3V, равшании модул 300 cd/m² ва контрасти 1000-ро дастгирӣ мекунад.
Ин модул дар ҳолати экрани мустақим кор мекунад ва панел технологияи IPS (In-plane Switching)-и кунҷи васеъро қабул мекунад.
Диапазони тамошо чап: 85/рост: 85/боло: 85/поён: 85 дараҷа аст. Панели IPS дорои доираи васеи кунҷҳои тамошо, рангҳои дурахшон ва тасвирҳои баландсифати серғизо ва табиӣ мебошад.
Он барои барномаҳо ба монанди дастгоҳҳои пӯшидашаванда, асбобҳои тиббӣ ва сигорҳои электронӣ хеле мувофиқ аст.
Ҳарорати кори ин модул аз -20 ℃ то 70 ℃ ва ҳарорати нигоҳдорӣ аз -30 ℃ то 80 ℃ аст.