N286-3796KBWIG01-C24 як модули намоиши TFT-LCD бо кунҷи васеъи IPS бо андозаи 2.86 дюйм мебошад. Ин панели TFT-LCD андозаи хурд қарори 376 × 960 пиксел дорад. Модули намоиш бо IC-и контроллери ST7701S дарунсохт аст, интерфейси MIPI-ро дастгирӣ мекунад, диапазони шиддати таъминот (VDD) 2.4V ~ 3.3V, равшании модул 350 cd/m² (арзиши маъмулӣ) ва контрасти 1200 (арзиши маъмулӣ).
Ин модули намоиши TFT-LCD бо андозаи 2.86 дюйм дар ҳолати портретӣ кор мекунад ва панел технологияи кунҷи васеъи IPS (Гузариш дар ҳамворӣ)-ро истифода мебарад. Диапазони тамошо ба чап: 80/рост: 80/боло: 80/поён: 80 дараҷа аст. Панел дорои доираи васеи дурнамоҳо, рангҳои дурахшон ва тасвирҳои баландсифат бо табиати сершуда мебошад. Он барои барномаҳо ба монанди дастгоҳҳои пӯшидашаванда, дастгоҳҳои дастӣ, системаи назорати амният хеле мувофиқ аст. Ҳарорати кори ин модул аз -20 ℃ то 70 ℃ ва ҳарорати нигоҳдорӣ аз -30 ℃ то 80 ℃ аст.
| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Bноми ранд | WИСЕВИЗИОН |
| Sандоза | 2.86дюйм |
| Пикселҳо | 376×960 нуқта |
| Самти тамошо | IPS/Рохӣ |
| Минтақаи фаъол (A).A) | 26.51×67.68 мм |
| Андозаи панел | 31.2×76.6×2.13 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 262K |
| Равшанӣ | 320 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | MIPI |
| Рақами PIN | 24 |
| IC-и ронанда | ST7701S |
| Навъи рӯшноӣ | 4 LED-и CHIP-WHITE |
| Шиддат | 2.4~3.3 В |
| Вазн | 1.2 |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
Доираи васеи намоиш: аз ҷумла OLED-и монохромӣ, TFT, CTP;
Ҳалли намоиш: Аз ҷумла асбобҳои истеҳсолкунанда, FPC-и фармоишӣ, равшанӣ ва андоза; Дастгирии техникӣ ва тарроҳӣ
Фаҳмиши амиқ ва ҳамаҷонибаи барномаҳои ниҳоӣ;
Таҳлили арзиш ва бартарии иҷрои намудҳои гуногуни намоиш;
Шарҳдиҳӣ ва ҳамкорӣ бо муштариён барои интихоби мувофиқтарин технологияи намоиш;
Кор дар самти такмили пайвастаи технологияҳо, сифати маҳсулот, сарфаи хароҷот, ҷадвали интиқол ва ғайра.
С: 1. Оё ман метавонам фармоиши намунавӣ гирам?
А: Бале, мо фармоиши намунаро барои санҷиш ва санҷиши сифат истиқбол мекунем.
С: 2. Мӯҳлати пешбарии намуна чанд аст?
A: Намунаи ҷорӣ ба 1-3 рӯз ниёз дорад, намунаи фармоишӣ ба 15-20 рӯз ниёз дорад.
С: 3. Оё шумо ягон маҳдудияти MOQ доред?
A: MOQ-и мо 1 дона аст.
С: 4. Мӯҳлати кафолат чанд аст?
A: 12 моҳ.
С: 5. Шумо аксар вақт барои фиристодани намунаҳо аз кадом экспресс истифода мебаред?
A: Мо одатан намунаҳоро тавассути DHL, UPS, FedEx ё SF мефиристем. Одатан, расидани он 5-7 рӯзро дар бар мегирад.
С: 6. Мӯҳлати пардохти қобили қабули шумо чист?
A: Мӯҳлати пардохти мо одатан T/T аст. Дигаронро метавон гуфтушунид кард.