N139-3636TBWPG41-C16 як модули TFT-LCD бо экрани мудаввари диагоналии 1.39 дюйм ва қарори 360RGB*360 пиксел мебошад. Ин экрани мудаввари LCD панели QSPI-ро истифода мебарад, ки бартариҳои контрасти баландтар, пасзаминаи пурраи сиёҳ ҳангоми хомӯш будани дисплей ё пиксел ва кунҷҳои васеътари тамошои чап:80 / рост:80 / боло:80 / поён:80 дараҷа (маъмулӣ), таносуби контрасти 1500:1 (арзиши маъмулӣ), равшании 400 cd/m² (арзиши маъмулӣ) ва сатҳи шишагии зидди дурахшонро дорад.
Дармодул бо драйвери IC GC9B71 сохта шудааст, ки метавонаддастгирӣтавассутиИнтерфейсҳои QSPI. Шиддати таъминоти барқи LCDаз аст2.4V ба3.3V, арзиши маъмулии 2.8V. Модули намоиш барои дастгоҳҳои паймон, дастгоҳҳои пӯшидашаванда, маҳсулоти автоматикунонии хона, маҳсулоти сафед, системаҳои видеоӣ, асбобҳои тиббӣ ва ғайра мувофиқ аст. Он метавонад дар ҳарорати аз -20℃ то +70℃ ва ҳарорати нигоҳдорӣ аз -30℃ то +80℃ кор кунад.
| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Bноми ранд | WИСЕВИЗИОН |
| Sандоза | 1.39дюйм |
| Пикселҳо | 360×360 нуқта |
| Самти тамошо | Ҳама Намоиш |
| Минтақаи фаъол (A).A) | 35.31(H) x 35.31(V) мм |
| Андозаи панел | 37.8(баландӣ) x 39.77(дарозӣ) x1.41(ум)мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | |
| Равшанӣ | 400 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | QSPI |
| Рақами PIN | 16 |
| IC-и ронанда | GC9B71 |
| Навъи рӯшноӣ | 1 LED-и сафед |
| Шиддат | 2.4~3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
Доираи васеи намоиш: аз ҷумла OLED-и монохромӣ, TFT, CTP;
Ҳалли намоиш: Аз ҷумла асбобҳои истеҳсолкунанда, FPC-и фармоишӣ, равшанӣ ва андоза; Дастгирии техникӣ ва тарроҳӣ
Фаҳмиши амиқ ва ҳамаҷонибаи барномаҳои ниҳоӣ;
Таҳлили арзиш ва бартарии иҷрои намудҳои гуногуни намоиш;
Шарҳдиҳӣ ва ҳамкорӣ бо муштариён барои интихоби мувофиқтарин технологияи намоиш;
Кор дар самти такмили пайвастаи технологияҳо, сифати маҳсулот, сарфаи хароҷот, ҷадвали интиқол ва ғайра.
С: 1. Оё ман метавонам фармоиши намунавӣ гирам?
А: Бале, мо фармоиши намунаро барои санҷиш ва санҷиши сифат истиқбол мекунем.
С: 2. Мӯҳлати пешбарии намуна чанд аст?
A: Намунаи ҷорӣ ба 1-3 рӯз ниёз дорад, намунаи фармоишӣ ба 15-20 рӯз ниёз дорад.
С: 3. Оё шумо ягон маҳдудияти MOQ доред?
A: MOQ-и мо 1 дона аст.
С: 4. Мӯҳлати кафолат чанд аст?
A: 12 моҳ.
С: 5. Шумо аксар вақт барои фиристодани намунаҳо аз кадом экспресс истифода мебаред?
A: Мо одатан намунаҳоро тавассути DHL, UPS, FedEx ё SF мефиристем. Одатан, расидани он 5-7 рӯзро дар бар мегирад.
С: 6. Мӯҳлати пардохти қобили қабули шумо чист?
A: Мӯҳлати пардохти мо одатан T/T аст. Дигаронро метавон гуфтушунид кард.