| Навъи намоиш | OLED |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 0.66 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 64x48 |
| Реҷаи намоиш | Матритсаи ғайрифаъол |
| Минтақаи фаъол (AA) | 13.42×10.06 мм |
| Андозаи панел | 16.42×16.9×1.25 мм |
| Ранг | Монохром (Сафед) |
| Равшанӣ | 80 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Усули ронандагӣ | Таъминоти дохилӣ |
| Интерфейс | Параллелӣ/ I²C /4-симӣSPI |
| вазифа | 1/48 |
| Рақами PIN | 28 |
| IC-и ронанда | SSD1315 |
| Шиддат | 1.65-3.5 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -40 ~ +85 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -40 ~ +85°C |
Модули N066-6448TSWPG03-H28 дисплейи OLED-и COG барои истеъмолкунандагон мебошад, ки андозаи диагоналии он 0.66 дюйм аст ва бо қарори 64x48 нуқта сохта шудааст. Ин модули OLED бо SSD1315 IC дарунсохт аст; он интерфейси параллелӣ/I²C/4-симӣ SPI-ро дастгирӣ мекунад; шиддати таъминот барои мантиқ 2.8V (VDD) ва шиддати таъминот барои намоиш 7.5V (VCC) мебошад. Ҷараён бо дисплейи тахтаи шашка 50% 7.25V (барои ранги сафед) аст, ки вазифаи ронандагӣ 1/48 аст. Модули N066-6448TSWPG03-H28 таъминоти дохилии насоси заряд ва таъминоти берунаи VCC-ро дастгирӣ мекунад.
Ин модул барои дастгоҳҳои пӯшидашаванда, дастгоҳҳои сайёр ва ғайра мувофиқ аст. Онро дар ҳарорати аз –40℃ то +85℃ кор кардан мумкин аст; ҳарорати нигоҳдории он аз -40℃ то +85℃ аст.
1. Тунук - ба равшании қафо ниёз надорад, худкор нур мепошад;
2. Кунҷи васеи тамошо: дараҷаи озод;
3. Равшании баланд: 430 cd/m²;
4. Таносуби баланди контраст (ҳуҷраи торик): 2000:1;
5. Суръати баланди вокуниш (<2μS);
6. Ҳарорати васеъи корӣ;
7. Масрафи камтари нерӯи барқ.