| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 1.33 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 240×240 |
| Самти тамошо | IPS/Рохӣ |
| Минтақаи фаъол (AA) | 23.4×23.4 мм |
| Андозаи панел | 26.16×29.22×1.5 мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 65 ҳазор |
| Равшанӣ | 350 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| Рақами PIN | 12 |
| IC-и ронанда | ST7789V3 |
| Навъи рӯшноӣ | 2 LED-и CHIP-WHITE |
| Шиддат | 2.4~3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12 як модули TFT-LCD бо экрани чоркунҷаи диагоналии 1.33 дюйм ва қарори 240x240 пиксел мебошад.
Ин экрани LCD-и чоркунҷа панели IPS-ро истифода мебарад, ки бартариҳои контрасти баландтар, пасзаминаи пурраи сиёҳ ҳангоми хомӯш будани дисплей ё пиксел ва кунҷҳои васеътари тамошои чап:80 / рост:80 / боло:80 / поён:80 дараҷа (маъмулӣ), таносуби контрасти 800:1 (арзиши маъмулӣ), равшании 350 cd/m² (арзиши маъмулӣ) ва сатҳи шишаи зидди дурахшонро дорад.
Модул бо драйвери IC ST7789V3 сохта шудааст, ки метавонад тавассути интерфейсҳои SPI дастгирӣ карда шавад.
Шиддати таъминоти барқи LCM аз 2.4V то 3.3V аст, ки арзиши маъмулии он 2.8V аст. Модули намоиш барои дастгоҳҳои паймон, дастгоҳҳои пӯшидашаванда, маҳсулоти автоматикунонии хона, маҳсулоти сафед, системаҳои видеоӣ, асбобҳои тиббӣ ва ғайра мувофиқ аст.
Он метавонад дар ҳарорати аз -20 то +70 дараҷа ва дар ҳарорати нигоҳдорӣ аз -30 то +80 дараҷа кор кунад.
①Фаҳмиши амиқ ва ҳамаҷонибаи барномаҳои ниҳоӣ;
②Таҳлили арзиш ва бартарии иҷрои намудҳои гуногуни намоиш;
③Шарҳдиҳӣ ва ҳамкорӣ бо муштариён барои интихоби мувофиқтарин технологияи намоиш;
④Кор дар самти такмили пайвастаи технологияҳо, сифати маҳсулот, сарфаи хароҷот, ҷадвали интиқол ва ғайра.