| Навъи намоиш | IPS-TFT-LCD |
| Номи бренд | ВИЖЕВИЗИОН |
| Андоза | 1.53 дюйм |
| Пикселҳо | Нуқтаҳои 360×360 |
| Самти тамошо | Ҳама Намоиш |
| Минтақаи фаъол (AA) | 38.16×38.16 мм |
| Андозаи панел | 40.46×41.96×2.16мм |
| Тартиби ранг | Рахи амудии RGB |
| Ранг | 262 ҳазор |
| Равшанӣ | 400 (ҳадди ақал)cd/м² |
| Интерфейс | QSPI |
| Рақами PIN | 16 |
| IC-и ронанда | ST77916 |
| Навъи рӯшноӣ | 3 LED-и САФЕД |
| Шиддат | 2.4~3.3 В |
| Вазн | Таърихи ниҳоӣ |
| Ҳарорати амалиётӣ | -20 ~ +70 °C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -30 ~ +80°C |
N150-3636KTWIG01-C16 як модули TFT-LCD бо экрани мудаввари диагоналии 1.53 дюйм ва қарори 360 * 360 пиксел мебошад. Ин экрани мудаввари LCD панели QSPI-ро истифода мебарад, ки бартариҳои контрасти баландтар, пасзаминаи пурраи сиёҳ ҳангоми хомӯш будани дисплей ё пиксел ва кунҷҳои васеътари тамошои чап: 80 / рост: 80 / боло: 80 / поён: 80 дараҷа (маъмулӣ), таносуби контрасти 1500: 1 (арзиши маъмулӣ), равшании 400 cd/m² (арзиши маъмулӣ) ва сатҳи шишагии зидди дурахшонро дорад.
Модул бо микросхемаи драйвери ST77916 сохта шудааст, ки метавонад тавассути интерфейсҳои QSPI дастгирӣ кунад. Шиддати таъминоти барқи LCM аз 2.4V то 3.3V аст, ки арзиши маъмулии он 2.8V аст. Модули намоиш барои дастгоҳҳои паймон, дастгоҳҳои пӯшидашаванда, маҳсулоти автоматикунонии хона, маҳсулоти сафед, системаҳои видеоӣ, асбобҳои тиббӣ ва ғайра мувофиқ аст. Он метавонад дар ҳарорати аз -20℃ то + 70℃ ва ҳарорати нигоҳдорӣ аз -30℃ то +80℃ кор кунад.
Доираи васеи намоиш: аз ҷумла OLED-и монохромӣ, TFT, CTP;
Ҳалли намоиш: Аз ҷумла асбобҳои истеҳсолкунанда, FPC-и фармоишӣ, равшанӣ ва андоза; Дастгирии техникӣ ва тарроҳӣ
С: 1. Оё ман метавонам фармоиши намунавӣ гирам?
А: Бале, мо фармоиши намунаро барои санҷиш ва санҷиши сифат истиқбол мекунем.
С: 2. Мӯҳлати пешбарии намуна чанд аст?
A: Намунаи ҷорӣ ба 1-3 рӯз ниёз дорад, намунаи фармоишӣ ба 15-20 рӯз ниёз дорад.
С: 3. Оё шумо ягон маҳдудияти MOQ доред?
A: MOQ-и мо 1 дона аст.
С: 4. Мӯҳлати кафолат чанд аст?
A: 12 моҳ.
С: 5. Шумо аксар вақт барои фиристодани намунаҳо аз кадом экспресс истифода мебаред?
A: Мо одатан намунаҳоро тавассути DHL, UPS, FedEx ё SF мефиристем. Одатан, расидани он 5-7 рӯзро дар бар мегирад.
С: 6. Мӯҳлати пардохти қобили қабули шумо чист?
A: Мӯҳлати пардохти мо одатан T/T аст. Дигаронро метавон гуфтушунид кард.